ДИТЯЧИЙ ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР

Ви шукаєте для своїх дітей цікавого і корисного проведення літніх канікул?
Освітній Центр ЛАРДАН пропонує Вам радикальне вирішення Ваших проблем – адаптовану для дітей у віці від 6 до 14 років тренінговую програму інтенсивного вивчення англійської мови в період літніх канікул.
Даний курс, спеціально розроблений нашим Центром, використовує самі передові методики і способи вчення – на заняттях перевага віддається інтенсивній практиці розмовній мові в найбільш актуальних ситуаціях спілкування, а також проектній роботі для дітей.
Програма розроблена з врахуванням вікових особливостей дітей (6-8, 9-11 років, 12-14 років) і їх рівня володіння іноземною мовою.
Проектна робота активно розвиває навики говору і листа англійською мовою у вільній, невимушеній формі.
У поєднанні з ігровим і комунікативним форматом занять це робить вчення цікавим і цікавим.
Ми використовуємо лише автентичні учбові матеріали і останні досягнення вікової психології. Заняття проводять висококваліфіковані викладачі (тренери) з Кембріджськими сертифікатами, підтверджуючими їх професійний рівень володіння методикою викладання.
Мета викладачів – збудити інтерес учнів, і стимулювати використання англійської мови, розширити арсенал засобів спілкування, враховуючи індивідуальні особливості кожного дитяти.
Місце занять – філії “Лардан” в Одесі, Дніпропетровську, Миколаєві і Сімферополі
Форма вчення: групова, групи малокомплектні.
Тривалість програми – 2 тижні (60 годин) або 4 тижні (120 годин) Час занять – з 10.00 до 17.00 годин, перерва на обід і відпочинок 12.00-14.00.
Вартість вчення і умови оплати:
Повна вартість 2-х тижневої програми 1650 грн., 4-х тижневої програми 3000 грн. (включаючи учбові матеріали, кофе-брейки).

 

Галерея Лардан

Інформація від Лардан

Це цікаво