Лінгва Дайвінг

Lingvo Diving («Лінгва Дайвінг»)

Ви маєте унікальну можливість
вивчити англійську мову за 10 днів!

Цей курс отримав назву Lingvo Diving, тому що він є «занурення» в англійську мову. Даний курс, спеціально розроблений нашим Центром для прискореного вивчення англійської мови, використовує передові методики і способи навчання. На заняттях перевага віддається інтенсивної практиці розмовної мови в найбільш актуальних ситуаціях спілкування.
За рахунок повного «занурення» в мову, цей курс дає можливість студенту в стислий термін зрозуміти мову і охопити його структуру, а також, завдяки великій практиці говоріння, освоїти розмовну мову. За рахунок оригінальної системи побудови курсу та високого рівня мовної та методичної підготовки викладача, в процесі навчання будуть розкриватися приховані потенціали студентів до мов.

Навчання являє собою модульну систему освіти.
Тривалість кожного модуля – 40 годин (5 днів, 8:00 в день).
Занурення в мовне середовище здійснюється наступним чином:
1-й модуль – БАЗОВЕ занурення. Призначений для клієнтів з мінімальним або початковим рівнем володіння мовою. Під час занурення вивчаються базові граматичні та лексичні теми. Після закінчення даного модуля, клієнт володіє базовим курсом англійської мови.
2-й модуль – занурення в розмовній середу. Призначений для клієнтів з базовим рівнем володіння мовою. Даний модуль, завдяки великій практиці говоріння, дозволяє «почати» просто говорити англійською мовою, вести бесіди на різні теми, розвиває та закріплює навички розмовної мови і дозволяє людині досягти достатній розмовний рівень. За рахунок оригінальної системи побудови модуля і високого рівня мовної та методичної підготовки викладача, в процесі навчання будуть розкриватися приховані потенціали студентів до мов.
Третій модуль – занурення в БІЗНЕС середу. Призначений для керівників, співробітників компаній сфери бізнесу, яким доводиться мати справу з іноземними партнерами, клієнтами, проводити презентації та вести переговори англійською мовою, а також даний модуль необхідний для бажаючих отримати вищу закордонне освіту.
4-й модуль – БІЗНЕС: за програмою Pre-MBA.Программа бізнес модуля заснована на реальних матеріалах курсу pre-MBA. Тематика даного модуля різна і розробляється індивідуально для кожної групи. Для участі в даному модулі необхідно володіти англійською мовою на достатньому рівні, а для цього необхідно пройти безкоштовне мовне тестування.
Після закінчення кожного модуля видається СЕРТИФІКАТ.

Після закінчення вже першого модуля ви зможете:

• розмовляти англійською мовою на вивчені теми;
• розуміти прості вираження;
• освоїти вагомий обсяг лексики;
• будете мати уявлення про цілісну систему граматики мови;
• будете сприймати англійську мову на слух.

Заняття проходять цілий день з 9.00 до 18.00
Групи комплектуються з 6-8 осіб
У вартість навчання входить повний комплект навчальних матеріалів, обід та кава-брейки

Викладач, який веде курс Lingvo Diving, має міжнародні сертифікати CPE – Certificate of Proficiency in English (рівень знань англійської мови освіченого носія) і CELTA – Certificate in English Language Teaching to Adult (навчання англійської мови за міжнародними стандартами) від Кембриджського університету (більш детальна інформація про іспити «Іспити та сертифікати Британської ради» (п.14.2.)).

 

Галерея Лардан

Інформація від Лардан

Це цікаво